Daj się porwać wyobraźni i wygraj wyjazd do Disneylandu ze Storytel!

Disneyland to park rozrywki, o którym słyszał chyba każdy. O jego odwiedzeniu marzą tysiące dzieci z całego świata, a także ich rodzice, którzy wychowali się na bajkach z Myszką Miki czy Kaczorem Donaldem. Jeśli ty też pragniesz odkryć ten magiczny świat, weź udział w najnowszym konkursie Storytel i wygraj niezapomniany wyjazd do Disneylandu!

Disneyland - bajkowa kraina

Disneyland to jeden z najchętniej odwiedzanych parków rozrywki w Europie. Powstał on w 1992 roku w podparyskiej miejscowości, gdzie od momentu pierwszego otwarcia cieszy się wciąż niegasnącą popularnością - co roku odwiedza go ok. 14 mln osób.

Na Disneyland składają się dwa obszary tematyczne: Disneyland Park i Walt Disney Studio. Na terenie całego parku (o powierzchni aż 19 km2) znajdują się liczne bary, restauracje, sklepiki oraz ponad 50 najróżniejszych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Na ulicach Disneylandu możemy spotkać ulubione postacie z kreskówek, obejrzeć niezwykłe przedstawienia czy wziąć udział w spektakularnych paradach. Jest to świetne miejsce dla każdego, kto chce odkryć magiczną krainę filmów i bajek Disneya.

disneylanddisneyland shutterstock

"Daj się porwać wyobraźni"

W najnowszej kampanii promującej serię audiobooków o Mary Poppins Storytel sięgnął po hasło „Daj się porwać wyobraźni”. Oprócz serii audiobooków, które zabiorą nie tylko dzieci, ale i dorosłych słuchaczy w magiczną podróż do najbardziej odległych zakątków wyobraźni, Storytel przygotował również wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą główną jest wyjazd do Disneylandu.

 

Konkurs Storytel

Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd do Disneylandu...

...lub spotkanie z polską Mary Poppins!


Pragniesz odkryć magiczny świat Disneya? A może chcesz się spotkać z polską Mary Poppins u siebie w domu? Weź udział w najnowszym konkursie Storytel, daj się porwać wyobraźni i wygraj!

Wystarczą tylko trzy kroki:

1. Odsłuchaj specjalnie przygotowane 3 fragmenty audio i wybierz ten, który najbardziej pobudził twoją wyobraźnię.
2. Zainspiruj się wybraną historią audio i napisz krótkie opowiadanie (max. 600 znaków).
3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

Zabawa trwa do 29 września!


Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz TUTAJ.