Sony PlayStation4 - na pierwszą komunię podaruj dziecku marzenia

Rower? Da się na nim tylko pojeździć. Koperta z zawartością? Pieniądze szybko się rozejdą, a dziecko za kilkanaście lat będzie pytać wszystkich wokół, co się stało z jego hajsem z komunii. W ten wyjątkowy dzień podaruj mu sprzęt, dzięki któremu uratuje świat przed zagładą, przedrybluje Roberta Lewandowskiego oraz zwiedzi Dziki Zachód. Sony PlayStation4 to multimedialne centrum rozrywki!

Sony PlayStation to niezmiennie - obok Xboxa i Nintendo Switch - jedna z najlepszych konsol do gier na rynku. Choć kupno odpowiedniego sprzętu nie jest tak newralgicznym dylematem, jak wybór między Barceloną a Realem czy między Oasis a Blur ("so give me coffee and TV!"), to przed przyłożeniem karty kredytowej do terminala warto się chwilę zastanowić. Jako osoby wychowane na pierwszej generacji konsol Sony, zdecydowanie polecamy właśnie PS4!

Po pierwsze - bo gry. PlayStation4 to wiele świetnych, ekskluzywnych tytułów (a więc dostępnych tylko na konsolę od Sony). Wśród nich znajdziesz m.in. kultowe Gran Turismo, olśniewające The Last Guardian czy platformowe przygody Ratcheta i Clanka.

Po drugie - bo system VR. Do konsoli możesz dokupić gogle obsługujące wirtualną rzeczywistość, dzięki którym dziecko będzie jeszcze bliżej swoich ulubionych bohaterów. Jako dorośli mamy z tego niesamowitą frajdę, więc możemy sobie wyobrazić radość dziecka przeniesionego do bajkowej krainy.

No i po trzecie - PlayStation4 to nie tylko, cytując klasyka, granie w gry. Na konsoli zainstalujesz szereg użytecznych aplikacji np. od niedawna dostępne bez abonamentu HBO GO z bogatą ofertą bajek (twoja córka zapewne doceni obecność wszystkich sezonów przygód Psiego Patrolu). 

Flagowa konsola od Sony dostępna jest w sprzedaży w różnych zestawach. Wybraliśmy dla was te z grami, które mogą przypaść do gustu najmłodszym!