Już nie tylko rower - zobacz nowoczesne pojazdy dla maluchów. Czy warto sprezentować je z okazji Pierwszej Komunii?

Jeszcze nie tak dawno temu rower na Pierwszą Komunię był spełnieniem dziecięcych marzeń. Dzisiaj jednak, kiedy technologia idzie tak szybko do przodu również inne pojazdy dla dzieci cieszą się ogromną popularnością wśród pomysłów na prezent. Czy warto inwestować w gokarta lub elektryczną deskorolkę?

Elektryczna deskorolka lub hulajnoga

To prawdziwy hit wśród dzieciaków. Tego typu pojazdy nie należą do najtańszych prezentów, ale zapewniają doskonałą zabawę. A jeżeli martwicie się, że to wybór dla małych leniuszków, to możecie być spokojni. Jeżdżąc na elektrycznej deskorolce, dziecko musi balansować całym ciałem, aby utrzymać równowagę. To ciekawy pomysł na prezent, który na pewno przypadnie maluchom do gustu. 

Quad lub gokart - czy warto?

Quady cieszyły się przez ostatnie kilka lat ogromną popularnością wśród prezentów z okazji Pierwszej Komunii dziecka. Jednak warto dobrze przemyśleć tego typu zakup, ponieważ nie jest on ani tani ani całkowicie bezpieczny. Zbyt szybka jazda quadem stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia dziecka, czego rodzice powinni być świadomi. Tańszym i o wiele bezpieczniejszym wyborem może być za to gokart na pedały. To równie ciekawa opcja, która zapewni dziecku dużo zabawy.

Rower - wciąż świetny wybór

Niesłabnącą popularnością cieszą się również rowery. Niegdyś dzieci marzyły przede wszystkim o składakach i rowerach górskich. Dzisiaj coraz częściej proszą o rowery miejskie. Można do nich dokupować liczne akcesoria, które pozwalają spersonalizować rower. Pierwsza Komunia dziecka to doskonała okazja na zakup lub wymianę roweru dziecięcego, również ze względu na to, że w tym wieku maluch często wyrasta z poprzedniego modelu.

Szukacie więcej pomysłów na udany prezent z okazji Pierwszej Komunii dziecka? Poniżej przygotowaliśmy dla was kilka dodatkowych propozycji.